Які частини тіла найбільш вразливі для розряду електрошокера

Уразливі місця для електрошокера Найбільш ефективним засобом самозахисту експерти називають електрошокер. Розряд, який видає шокер, може дезорієнтувати противника і паралізувати його на деякий час. Електричний розряд від 300 до 900 тисяч вольт викликає біль, спазм м'язів і навіть короткочасну втрату свідомості.

Які місця на тілі більш уразливі для елетрошокера

Оголена шкіра кращий провідник для струму. Якщо вона не захищена одягом, ймовірність вразити супротивника підвищується в рази. Щоб викликати больовий шок і знешкодити нападника досить декількох секунд. Статура і фізпідготовка не грають ролі, якщо ви використовуєте це засіб самозахисту. На тілі людини досить легкоуязвімий місць. Величезна кількість нервових закінчень зосереджені в паховій області. Впливаючи на неї можна швидко нейтралізувати агресора. Нижня частина спини, шия і груди - діючи розрядом шокера, блокуються нервові закінчення зв'язують м'язи з мозком. Це викликає спазм, сковує тіло і не дає противнику рухатися. Чутливими є також низ живота, внутрішня поверхня стегон, верхня частина грудної клітини не менш чутливі до дії шокера. Короткочасний розряд струму призводить до паралічу і втрати свідомості.
Дія електрошокера через одяг

Вплив шокера на частини тіла через одяг

Одяг пом'якшує силу розряду. У холодну пору шар тканини поглинає потужність електричного розряду і це слід враховувати при самозахисті. Знешкодити нападника слід сильно притиснути електрошокер до чутливих зонах через одяг. В такому випадку максимальне число струму потрапить в тіло супротивника. Якщо є шанс дістати до оголених частин тіла - шиї або потилиці - потрібно обов'язково використовувати цю можливість. Відмінним провідником для розряду буде мокрий одяг. У дощ або снігопад щоб засіб самооборони не втратило своїх технічних властивостей його потрібно насухо протерти. Не варто боятися, що струм передасться тому, хто захищається. Весь розряд увійде в агресора і нікому більше не зашкодить. Струм від шокера без проблем пробиває толстовки і джинсовий одяг. Шкіряні вироби також є хорошим провідником. Якщо ж нападник одягнений в пуховик, дублянку, шубу то краще "бити" в ноги або шию. Електрошокер ефективний інструмент самооборони в будь-яку пору року. Досить знати нюанси проникнення його розряду через одяг і оцінювати свої можливості протистояти агресору.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi