Найкращі і популярні електрошокери в 2016 році

Оскількі на сайті представлено много електрошокерів, іноді Відвідувачам складно візначітіся, что именно купуваті. Ми зібралі список з найбільш популярних прістроїв року. Саме смороду найчастіше цікавлять наших покупців, їх найчастіше замовляють. Цей список Включає п'ять прістроїв особіст захисту, Які Туди попали з тих чи других причин.

 Електрошокер Шерхан 1101 Павер 

Популярний електрошокер, вироблений корейцями. Його забезпечили потужним акумулятором, також він відрізняється швидким впливом на злочинців. Метал алюміній робить корпус пристрою міцнішим, при цьому дизайн мало чим відрізняється від попередніх версій Sherkhan.
Також електрошокер оснащений потужним ліхтариком. Потужність пристрою 70 Вт, при правильному використанні цього цілком вистачає для ураження нападників. Є стандартний акумулятор, пристрій належить до першого класу Premium. Найчастіше час ураження близько 10 хвилин, щоб сховатися і викликати поліцію.
Шерхан 1101 Павер

 Електрошокер Титан 1108 Про 

Стильний пристрій для захисту, також стилізоване під звичайний ліхтарик. Володіє досить унікальним дизайном і технічними характеристиками. Міцний корпус доповнений потужним акумулятором, а вбудований ліхтарик можна використовувати для захисту від злочинців або ж для простого освітлення. Також відомо, що його на роботі використовують китайські поліцейські.
Електрошокер ефективний проти бродячих тварин, які також бувають небезпечними. Але при цьому не менш ефективний проти вуличних злочинців. Напруга 200 МВт досить велика, що дозволяє відключати злочинців на час близько 30 хвилин для втечі і виклику поліції. Довжина пристрою більше 24 сантиметрів, але зате воно є потужним порівняно з більш компактними.
Також електрошокер пробивається через товсті шари верхнього одягу. Це дозволяє застосовувати його для захисту навіть взимку, коли більшість людей одягаються щільно.
Титан 1108 Про

 Електрошокер Оса 800 

Даний електрошокер популярний на ринках світу вже понад 10 років, його активно використовують у багатьох країнах. Серед кишенькових пристроїв він часто очолює рейтинги продаваемости, завдяки зручності та технічними характеристиками. Оснащений стандартною батареєю. Габарити пристрою 1очень компактні.
Оса 800
Багато покупців цінують довгу роботу цього пристрою. При правильній експлуатації їх можна застосовувати близько 80 місяців або довше. Також у нього невеликі розміри, тому електрошокер цілком непомітний для оточуючих. Але при цьому він дає 12 Вт потужності, чого вистачає на кілька хвилин поразки. За цей час можна втекти, повідомити поліції або ж додатково впливати на правопорушників.

 Електрошокер Фантом ІІ 

Пристрій виробляється на території США. Від оригінальної розробки відрізняється більш потужної лінзою ліхтарика, яка розсіює випускається світло на великій площі і покриває більше ділянок. Відрізняється сучасним дизайном, а міцний алюмінієвий корпус робить його більш надійним. Ліхтарик посилений стробоскопом, є кілька схем роботи.
Фантом ІІ
Використовується проти тварин і хуліганів. Вражає їх на час близько 30 хвилин, цього цілком вистачає, щоб позбутися від злочинців і викликати поліцію. Довжина понад 20 сантиметрів, ток пробиває через товсті шари одягу. Хоча габарити пристрою досить великі, значна потужність такого електрошокера робить його дуже ефективним на практиці.

 Електрошокер Оса 1202 

Це пристрій має форму губної помади, тому часто використовується дівчатами. Його можна тримати всередині сумочки, непомітно для оточуючих. Але при потребі електрошокер легко витягти, застосувати його і втекти подалі. Це надійний захист для студенток і тих, хто повертається додому при нічних змінах.
Крім електрошокера, є також ліхтарик. Він застосовується для освітлення або напряму прямо на злочинців. Щоб відійти від шоку, потрібно більше 5 хвилин, за цей час жертва може викликати поліцію, покинути місце нападу. Довжина і ширина пристрою невеликі, форма губної помади дозволяє легко приховувати його.
Оса 1202
 
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi