Міфи про електрошокери

Незважаючи на великі знання сучасних людей і легкий доступ до світової інформації, у нас до сих пір збереглося багато міфів і помилок. Деякі з них пов'язані з електрошокерами і наслідками їх застосування.

1. Якщо доторкнутися до нападаючого під час натискання кнопки, можна паралізувати себе

Це можливо, але при інших видах ураження електрикою. При використанні електрошокера заряд проходить між електродами. За законами фізики, він діє тільки на нападника і не приносить шкоди своєму власникові.

2. При ураженні шокером іноді можливий летальний результат

Вже давно розроблені стандарти, які роблять шокери безпечним засобом захисту. Якісні і ліцензовані прилади володіють тим рівнем потужності, який не завдає шкоди здоров'ю, а лише паралізує на короткий період часу. Щоб не боятися таких наслідків, купуйте оригінали.

3. Всі електрошокери ефективно працюють тільки при прямому контакті з противником

Для звичайних контактних шокеров це дійсно так. Але дистанційні прилади працюють також на відстані.

4. Оскільки електрошокери не шкодять злочинцям, вони ніяк не допомагають жертвам

Є багато способів захисту, якими можна нашкодити нападнику, але електрошокери до них не належать. Але при цьому вони більш ефективні, оскільки паралізують нападників, дозволяють викликати поліцію або просто втекти.

5. Струм не проходить через одяг

Професійні електрошокери вражають навіть тих злочинців, які носять товстий зимовий одяг. Коли ви підбираєте товари з каталогу, просто подивіться їх характеристики, там ви знайдете потужність шокерів і товщину шару одягу, через який проходить їх розряд.

6. Чим більше вольт, тим потужніше і ефективніше пристрій

Це важливий, але далеко не головний показник. Потрібно також враховувати потужність і інші характеристики.

7. Якісні шокери підпалюють папір

Так роблять майже всі прилади, включаючи китайські підробки. Тому така перевірка навряд чи багато розповість про їх якість.

8. На п'яних людей діють навіть дешеві шокери

Ефективність ураження тих, хто випив алкоголь або прийняв наркотики, дійсно більше. Але якщо електрошокер випускає лише невеликий розряд, він тільки роздратує п'яного нападника, що ще небезпечніше для жертви.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi