Як купити оригінальний електрошокер і не потрапити на підробку

Відомі виробники електрошокерів випускають якісні вироби і дають гарантії своїм покупцям. Але багато компаній з Китаю намагаються копіювати ці вироби, продаючи їх під виглядом оригінальних. Але на практиці вони зовсім не такі ефективні, як фірмові шокери.
Оскільки творці підробок економлять на якості, то потужність копій іноді становить п'яту, а то і десяту частку від потужності оригіналів. Як результат, часто вони неефективні для захисту. Це важливо, адже прилад потрібен для захисту себе і оточуючих людей.
Такі підробки зазвичай дешевші, але економія на якості може зробити покупку безглуздою. Пристрої для захисту приносять користь лише тоді, коли працюють ефективно і створені за всіма стандартами якості. Тому краще обходити стороною сайти або магазини, що пропонують дешеві копії електрошокерів.

Як відрізнити оригінали від підробок?

Важливі деталі, на які потрібно звертати увагу при покупці:
1.) Герметична упаковка;
Якщо упаковка пошкоджена, це вже може бути ознакою підробки, оскільки упаковка повинна бути герметичною.
2.) Захисна голограма;
На оригінальних пристроях зазвичай є кілька голограм. Шукайте їх на коробках, на корпусі електрошокерів і під плівкою.
3.) Серійний номер на упаковці і на електрошокері;
На коробці і на пристрої має бути серійний номер, назва виробника, дата випуску. Важливо не тільки наявність даних, але також збіг даних на коробці з даними на корпусі.
4.) Гарантія на електрошокер;
Разом з оригінальними електрошокерами покупці отримують гарантійні талони. Читайте повний текст угоди і умови, на яких надається гарантія.

Якщо для вас важлива якість і безпека, купуйте електрошокери в нашому магазині. Тут ви знайдете тільки оригінальні прилади, з гарантіями від виробників і відмінними характеристиками.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi