Чи можна вбити або покалічити шокером?

Це питання хвилює відвідувачів, які планують покупку такого пристрою. Більшість з тих, хто користувачів шокеров, дуже гуманні і прагнуть якомога менше нашкодити оточуючим. Це стосується також захисту від вуличних злочинців Навіть якщо знехтувати гуманністю, нанесення шкоди здоров'ю може розцінюватися як серйозний злочин, за яке можна понести відповідне покарання. Не дуже райдужна перспектива для власників електрошокерів.
Чи можна вбити електрошокером

Чи можливий летальний результат при використанні електрошокера

Але ці побоювання марні. Летальний результат можливий тільки тоді, коли використовувати прилади не за призначенням. Якщо ж застосовувати їх за інструкцією, тоді можна вбити нападника. Це важлива перевага перед іншими засобами захисту, які далеко не так гуманні і можуть привести до того, що той, хто захищається отримує більше покарання, ніж нападник. Потрібно розуміти, що існують електрошокери, які дійсно небезпечні. Але вони використовуються спецслужбами, їх немає на офіційних ринках, їх не можна легально продавати. Тому для безпеки краще купувати тільки офіційно дозволені пристрої. Більш того, іноді вистачає просто показати прилад або включити його для демонстрації. Багато хулігани при цьому лякаються і тікають, що взагалі виключає ризик ушкоджень.

Чи можна покалічити електрошокером

Нанесення тілесних ушкоджень також карається законом, тому є далеко не найкращим варіантом вуличної захисту. Як і з попереднім пунктом, важливим є те, як використовується прилад, чи слід користувач інструкції. Якщо застосовувати пристрій за призначенням, то не можна покалічити або нанести складні пошкодження. Довгі і важкі прилади дійсно можна використовувати як кийок, або знайти інші способи нашкодити. Але все це не є прямим призначенням таких пристроїв. Зазвичай шокери викликають кілька гострих, але нешкідливих симптомів. Найчастіше у них починається запаморочення, складно зберігати концентрацію. Це дає жертві можливість втекти і сховатися, оскільки злочинцеві досить складно нападати. Також шокери паралізують нападників. Можлива поява судом і інших подібних симптомів. Тому багато хулігани навіть не будуть нападати на жертву, побоюючись усього перерахованого.

Чому електрошокери краще багатьох інших видів захисту

Холодне або гаряче зброю може бути небезпечно для жертви і нападника. Якщо неправильно його застосовувати, можливі складні наслідки для всіх сторін. Також воно виділяється і помітно, тоді як компактні замасковані електрошокери складно помітити. Перцева балончики дійсно діють, але при неправильному напрямі можна потрапити не туди, також їх можна використовувати при вітряну погоду. Сучасні електрошокери підходять для будь-яких погодних умов, вони компактні і безпечні. Їх можна застосовувати серед людей, для використання також підходять парки і ліси, офіси і ліфти Тому електрошокери так затребувані. Вони поєднують зручність застосування, безпеку для всіх сторін, а також компактні і недорогі.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi