Компанія Wei-Shi - виробник електрошокерів

Компанія під назвою "Wei-Shi" з'явилася більше 10 років тому і спочатку була відділом великої східної корпорації «China Ordnance Corporation» (виробник зброї). Основною метою компанії було втілити сучасні технології та розробки для створення ефективних засобів самооборони.
Офіс "Wei-Shi" розташований в китайському місті Гуанчжоу, але за роки існування з'явилися відділи в Кореї, в Тайвані, і навіть в США. Головний офіс не тільки розробляє конструкцію електрошокерів, а й виготовляє їх. Також засоби захисту від "Wei-Shi" (в тому числі і електрошокери) випускаються на пекінських заводах.
Кілька років компанія співпрацювала з багатьма азіатськими заводами, передаючи їм ліцензії для виробництва шокеров. Але оскільки ці заводи не раз порушували умови договорів, компанії довелося відмовитися від співпраці.
На українському ринку електрошокери від бренду "Wei-Shi Corporation" продаються з 2011 року. Вони користуються попитом серед покупців, завдяки якості та надійності приладів. На сьогоднішній день ці товари купують не лише мешканці з країн Азії, а й Європи і Америки. Ви також можете легально купити їх у нашому інтернет-магазині.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi