Як вибрати електрошокер для дівчини

Дівчина з електрошокером - не слабка стать

Шокер захистить від агресивного хулігана чи злого собакиУ світі патріархату жінки вважаються слабкою статтю. Але з новими технологіями все кардинально змінюється. Сьогодні жінка готова захистити себе. Для цього все є під рукою, або - в руці. Компактний, простий у використанні, нічим не примітний засіб самозахисту - електрошокер.  

Види портативних засобів самозахисту для дівчат

шокер фонарик
Шокер захистить від агресивного хулігана, злого собаки, додасть впевненості в собі. Він простий у використанні і не вимагає спеціальних навичок, на відміну від ножа, вогнепальної зброї або газового балончика. Електрошокер - універсальний. Його можна і потрібно використовувати як в закритому приміщенні, так і на вулиці. Йому не страшні ні дощ, ні вітер. Достатньо вчасно зарядити шокер і він додасть впевненості. Однак, варто купувати засіб з захисним ковпачком. У ньому електроди безпечні під час носіння. А в екстренній ситуації - оголюються одним натисканням кнопки.  

Косметичка з самозахистом

 електрошокер помадаЗавжди постає питання - як правильно вибрати електрошокер для жінки. Дуже просто. Сьогодні ринок пропонує величезну кількість засобів самозахисту, які можуть використовувати дівчата. Багато з них навіть мають форми аксесуарів, якими користується прекрасна половина людства: помада, косметичка, ліхтарик, смартфон.

При виборі електрошокера дівчина повинна звернути увагу не тільки на зовнішній вигляд. Чим менше прилад, тим менше в ньому заряду і кількості розрядів. Тому цілком підійде шокер розміром з ліхтарик або громіздкий смартфон, який не буде привертати уваги. При виборі потрібно звернути увагу на модель з товщиною пробою не менше 90 мм. Цього достатньо, щоб розряд пробив зимовий одяг нападника і паралізував його на кілька секунд.  

Як і коли застосовувати паралізатор

По-перше, до нього потрібно звикнути. Відчути шокер в руці, щоб, при необхідності, наосліп знайти його в сумочці і дати відсіч нападнику. По-друге, не лякатися, коли електрошокер пустить заряд, щоб не випустити його з рук. І третє правило, - навчитися брати його завжди з собою. Як мобільний. Візьміть це за правило. Тоді вам не будуть страшні ні собаки, ні агресивно налаштовані люди. Шокер - не просто аксесуар - це надійний засіб самозахисту. Вони не завдають фізичної шкоди. Лише паралізують нападника (а то й кількох). Тому зволікати з покупкою надійного засобу самозахисту не варто. Живіть в безпеці.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi