Робимо простий електрошокер в домашніх умовах

Для того, щоб сконструювати засіб самозахисту в домашніх умовах не буде потрібно особливих знань і підготовки. Потрібно трохи "дружити" з паяльником і розбиратися в схемах.
"На кухні" можна змайструвати такий сили розряд, що він нічим не буде відрізнятися від професійних шокеров, якими користуються правоохоронці.

Що потрібно для саморобки потужністю 7 - 10 Ватт

- MOSFET-транзистор IRL3705
- Діод КЦ106б
- Резистор 100 Ом
- Вимикач
- Кнопка без фіксації
- Літій-іонний акумулятор
- Підвищувальний трансформатор

схема простого електрошокера принципова схема шокера

Збираємо перетворювач і помножувач

На одному транзисторі перетворювач напруги виконаний за схемою блокінг-генератора. Використовуємо транзистор зворотного провідності IRF3705. Також знадобиться резистор на 100 Ом з потужність 1 Ватт. І головною частиною перетворювача буде повищающій трансформатор. На нього потрібно намотати нові обмотки. Перший їх шар складає 12 витків з відведенням від середини. Діаметр проводу в цьому шарі & ndash; 0,8 мм. Тепер ізолюємо цю обмотку п'ятьма шарами скотча і мотаємо наступну - 600 витків. Після кожних 50 провід треба ізолювати. До висновків цього шару припаюємо багатожильний провід.
перетворювач електрошокера
Перетворювач готовий. Відчуваємо його: збираємо схему без високовольтної частини і на виході трансформатора повинен бути постійний струм.
Тепер потрібно спаяти помножувач напруги. Знадобляться конденсатори з напругою не менше 3 кіловольт. У умножителе напруги - високовольтні діоди типу КЦ106. З'єднуємо перетворювач з помножувачем і, якщо все зроблено за схемою, електрошокер почне видавати хлопки з частотою 350 Герц.

Живлення електрошокера

Джерелом живлення можуть служити літій-іонні акумулятори від мобільного телефону з місткістю не меншою 600 мА. Від потужності батарей залежить і потужність розряду, який видаватиме шокер.
Залишилося помістити його в корпус, прикріпити багнети (цвяхи, шурупи, обрізана вилка), кнопку вимикання і зарядний пристрій. На розрядниках електрошокер показує не менш 10 000 Вольт, а середня його потужність 7 Ватт.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi