Принципи роботи і дії шокера

Основна інформація про роботу електрошокерів

​Ці прилади бувають різних форм, але більшість з них мають спільні елементи конструкції. Це електроди, які перебувають на кінці пристрою. Коли користувач натискає кнопку, між електродами проходить розряд. Якщо стрижні торкаються до тіла або одягу злочинця, на нього буде впливати електричний струм. Більшість шокеров працює саме за таким принципом. Деякі також оснащені ліхтариками і додатковими аксесуарами. Є чимало міфів, пов'язаних з цими приладами. Багато хто вважає, що шокери можуть вразити того, хто їх використовує, замість злочинців. Але розуміючи принцип їх роботи, можна сказати, що струм проходить по найкоротшому шляху. Тому струм уражає тільки нападника.

Який вплив здійснюють електрошокери і скільки він триває

Коли електроди стосуються злочинця, він відчуває біль, його дії блокуються, з'являється дезорієнтація, можлива втрата свідомості. Все це спрямовано на те, щоб не дати злочинцеві напасти на жертву, при цьому жертва отримує час щоб викликати поліцію і втекти. Час може бути різним, від 10 хвилин до години або більше. При цьому важливими є наявність одягу на нападнику, технічні характеристики, тривалість ураження. Електрошокери відрізняються від багатьох засобів захисту тим, що не завдають сильної шкоди нападаючим і шкоди їх здоров'ю. Вони потрібні тільки для того, щоб уникнути нападу, захистити себе і оточуючих. Якщо нанести людині більш складні пошкодження, можливо кримінальна відповідальність з обох сторін.

Які є види електрошокерів

Щоб знати, як саме впливають прилади, потрібно почитати їх характеристики, а також ознайомитися з їх різновидами. Ринок пропонує кілька видів з різними особливостями і принципами дії. Якщо планується використовувати пристрій тільки при тісному контакті зі шкірою або одягом, тоді підходять контактні шокери. Але якщо потрібно вражати їх на більш далекій відстані, тоді бажано купувати дистанційні. Також електрошокери класифікуються за силою впливу на нападників. Третій клас володіє не сильним впливом, вона триває недовго. Другий клас більш потужний, а перший клас найбільш ефективний. Але при цьому потрібно розуміти, що чим краще технічні характеристики, тим більше ціна пристрою. Є й нестандартні способи використання таких приладів. Іноді можна не застосовувати їх за призначенням, а просто показати злочинцеві і натиснути кнопку, не торкаючись. Це налякає нападників, вони часто відмовляються від своїх намірів. За таким же принципом, шокер використовується для ходіння по місцях, де багато бродячих тварин.

Які переваги отримують власники електрошокерів

Оскільки у нападників немає серйозних пошкоджень, це виключає можливість кримінальної відповідальності тих, хто захищається. Після того, як ефект від шокеров проходить, на шкірі майже не залишається слідів. Але при цьому прилади ефективно допомагають відбитися від злочинців і втекти. Вони компактні і безпечні, для їх носіння підходять кишені і сумочки. Це робить їх досить непомітними для оточуючих, а також вони економлять простір. Також треба відзначити безпеку пристроїв. Вони вражають тільки тих, на кого спрямовані, і не спрацьовують всередині кишені або сумочки. Перед використанням потрібно почитати інструкцію і правила експлуатації. Електрошокери вигідні також тим, що їх можна використовувати майже всюди. Для застосування підходять різні місця і умови, ліфти і під'їзди, вулиці і сквери, дощова або вітряна погода, метро і закутки. Це робить такі прилади ще більш універсальними.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi