Як електрошокери впливають на тварин

Хоча люди часто бувають небезпечними, захист потрібна не тільки від них. Більшості подобаються маленькі веселі собачки, які гуляють разом з господарями. Але будучи викинутими або народженими на вулиці, вони з часом стають небезпечними. Всім відомо, які проблеми може принести укус бездомного собаки.
Якщо у вас є електрошокер, він допоможе захиститися навіть від декількох собак або цілої зграї. При цьому зовсім не обов'язково пряме застосування, можна просто демонстративно включити кнопку, щоб собаки побачили і почули розряд. Але не слід тримати кнопку надто довго, інакше можливе пошкодження приладу.

Що саме відлякує собак

На собак діє не тільки звук шокера і вид електричного струму, але також запах озону, який виділяється при спрацьовуванні. Його асоціюють зі спалахами грому і блискавки, які також викликають інстинктивний страх тварин. Тому цілком можливо, що вистачить кількох секунд, щоб звільнитися від собак.
Якщо ж це не допомогло, можна використати електрошокер як контактний засіб захисту. Але потрібно пам'ятати, що розряд впливає на собак сильніше, ніж на людей, тому слід застосовувати його обережно.
У багатьох країнах електрошокери використовуються проти різних небезпечних тварин. Оскільки проблема бродячих собак залишається актуальною для України, наш магазин рекомендує брати з собою ефективні засоби захисту.

SHOK © 2016-2023

Графік роботи: 24/7 - замовлення на сайті.
10:00 - 20:00 консультації та замовлення по телефону (без вихідних)