Використання електрошокерів в американській поліції

Як відомо, поліція США використовує сучасне і ефективне спорядження. Тому багатьом цікаво, чим же користуються копи і чи можна купити ці кошти на території нашої країни.
Досить нерідко для ураження злочинців використовуються електрошокери. Це дозволяє легко і швидко ловити їх, не приносячи шкоди здоров'ю собі та оточуючим.
Приклад відео, де показано, як поліція використовує шокер для затримання агресивного порушника:

TASER і його особливості

Так називається марка електрошокерів, які вже десятки років випускаються на території США, використовуються поліцейськими і простими громадянами, популярні в багатьох країнах. Вони відомі своєю безпекою, але при цьому вельми ефективні. Розробка ведеться постійно, виробник TASER удосконалює і доповнює свої технології.
Найчастіше такі електрошокери вистрілюють зарядами. Для цього використовуються змінні картриджі, які потрібно міняти після кожного використання. Сучасні TASER вражають злочинців і проводять заряд через кілька шарів одягу. Навіть після виключення електрошокера вони часто поводяться більш згідливо, щоб знову не відчути на собі заряд.
Електрошокери TASER діють на відстані. Це дозволяє копам перебувати на безпечній відстані від злочинців, не підходити надто близько. Така перевага оцінили також звичайні громадяни США, які теж використовують подібні пристрої. Струм проходить по дротах, довжина яких сягає кілька метрів.
У цьому експериментальному відео більш детально показаний принцип роботи і впливу стріляючого шокера на людину:
Поліцейські варіанти TASER відрізняються тим, що володіють великим радіусом дії, а також можливістю контактного оглушення. Згодом вони також отримали контроль електричного імпульсу і інші технології, які дозволяють використовувати такі електрошокери більш безпечно і ефективно, не завдаючи шкоди здоров'ю нападників.
Але TASER вважається корисним далеко не у всіх країнах. У багатьох державах його ввезення і застосування взагалі заборонені. Те ж стосується України. На території країни можна купувати і застосовувати електрошокери цієї марки. Але можна придбати пристрої інших виробників, які ефективні, при цьому повністю легальні.

Які ще незвичайні технології застосовують поліцейські США

Не так давно полісмени Сполучених Штатів отримали нестандартні пристрої. Вони являють собою дрони, які стріляли електрошокерами. Тому такі технології зараз використовуються не тільки для зйомки, але також для упіймання злочинців. Також поліцейським дозволили управляти дронамі з газовими розпилювачами.
Законодавства США забороняє застосовувати літальні пристрої зі зброєю. Але це стосується лише важкої зброї, тому газові балончики та контактні електрошокери цілком можуть переноситися дронамі. Це дозволяє значно швидше добиратися до злочинців, прямий контакт з поліцейськими не потрібно.
Ну і наостанок, трохи гумору:
 
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi