Інструкція з використання електрошокерів

Якщо у вас є якісний електрошокер, він може захистити вас і оточуючих людей від хуліганів і бродячих тварин. Але він ефективний лише тоді, коли його зберігають і застосовують відповідно до інструкції. Тому перед тим, як використовувати прилад, потрібно ознайомитися з правилами його експлуатації.
На корпусі професійних шокерів часто є кнопка запобіжника. Якщо її не включити, прилад не працюватиме. Вона потрібна для того, щоб захистити користувача від включення з необережності. Після покупки шокера потрібно відразу ж знайти цю кнопку і перевірити, чи вона працює як треба. Зверніть увагу на те, що деякі пристрої працюють лише тоді, коли активований не тільки запобіжник, але також ліхтарик.
Якщо навіть при правильно включених кнопках і перемикачах електрошокер не працює, швидше за все, акумулятор розрядився. Тоді потрібно просто підключити зарядний пристрій на кілька годин до повного зарядження.

Увага! Під час зарядки не можна користуватися шокером, і навіть включати вбудований ліхтарик. Це може привести до пошкоджень, що не покриваються умовами гарантії. Якщо ви бажаєте перевірити роботу шокера і ліхтарика, від'єднайте його від мережі.

Важливо! Електрошокери призначені для прямого контакту з нападниками. Включати їх без контакту можна, але не довше, ніж на 2 секунди. Цього цілком вистачить, щоб перевірити роботу пристрою і при цьому його не пошкодити.

Акумулятор розряджається навіть тоді, коли прилад не використовують. Тому його краще підключати до електромережі хоча б раз на місяць, навіть якщо батарея поки заряджена.
Прилад потрібно дбайливо зберігати, якщо ви бажаєте, щоб він багато років працював справно. Не слід тримати його у вологих приміщеннях, занадто гарячих або холодних кімнатах, також не рекомендується залишати шокер під відкритим сонцем. Якщо через неправильне зберігання прилад буде працювати неефективно, він не підлягає гарантії і поверненню. Тому після покупки уважно читайте цей пункт інструкції.
Прочитати правила використання шокера не менш важливо. Його потрібно притиснути щільно до супротивника, а тільки потім натискати кнопку. Прилад діє більш ефективно, якщо притискати його до паху або шиї, пресу або грудних м'язів.
Багатьох покупців цікавить те, чи проходить електричний розряд через одяг? Електрошокери дійсно вражають злочинців навіть через тканини. Але у різних класів свої характеристики, і далеко не всі з них пропускають струм навіть через дуже товсті шари одягу.

При захисті від злочинців важливо не тільки місце ураження, а й час ураження:

- Якщо включити прилад на 1-2 секунди, злочинець отримує шок і больові відчуття;
- Якщо на 2-3 секунди, він може втратити просторову орієнтацію;
- Якщо тримати шокер включеним 3-5 секунд, можлива втрата свідомості.

Тривалість шоку у нападника буває різною, дивлячись яка потужність у приладу.
Щоб дізнатися цей і інші важливі параметри на сайті, при виборі електрошокера читайте технічні характеристики повністю.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi