Вплив розряду електрошокера на людей

Всім відомо, що електрошокери призначені для ураження нападників електричним струмом. Але не всі знають, наскільки сильний цей удар, як досягти максимального результату і які наслідки такого впливу.

Що впливає на ефективність ураження

На ефективність застосування шокера впливає багато показників. Це стан жертви, товщина одягу, тривалість приклада, потужність приладу і інші технічні характеристики.
Найменш потужні електрошокери найбільше ефективні для захисту від тварин. На людей вони діють лише тоді, коли застосовуються на відкритій шкірі, а ефект триває досить недовго.
Електрошокери середньої потужності дають більш тривалий ефект. Іноді жертва ураження може навіть втрачати свідомість.
Найбільш потужні прилади діють навіть через товстий одяг, а жертву паралізує на довгий час, іноді півгодини або довше. Хоча вони дорожче, але досить ефективні проти сильних нападаючих. Ефект посилюється, якщо нападник п'яний або перебуває під впливом наркотиків.
Існує міф, що електрошокер може вразити того, хто ним користується, замість поразки злочинця. Але цей факт недоведеною і суперечить законам фізики.

Куди краще наносити удар шокером

Також не слід побоюватися нанести серйозні пошкодження. Якісні ліцензовані електрошокери не завдають шкоди здоров'ю нападників, але дозволяють їх жертвам безпечно втекти і викликати поліцію.
Хоча заряд проходить крізь одяг, більш ефективно буде застосовувати його на відкритих ділянках, таких як спина, м'язи грудей, пах і шия противника. Якщо потрібно щоб електричний струм вражав навіть через дуже товсті тканини, потрібна велика потужність
Щоб просто відлякати злочинця і нанести йому больові відчуття, слід докласти електрошокер і включити кнопку на 0,5-1 секунд. Цього часу цілком вистачає для боротьби з більшістю нападників. Якщо ж злочинець сильніший і цілеспрямований, розряд на 1-3 секунди паралізує його. Більш тривалий розряд призводить до шоку або втрати свідомості. Щоб дізнатися час поразки, дивіться технічні характеристики конкретних приладів.
Інформація зі статті актуальна для сертифікованих електрошокерів, які продаються офіційно. Тому для ефективного захисту потрібно купувати тільки оригінальні пристрої, остерігаючись підробок.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi