Електрошокер на морозі

Як багато електронних пристроїв, електрошокери не підходять для роботи при екстремально низьких температурах. Такий девайс працює при температурному діапазоні 0 ° C до +35 ° C. У відключеному стані, девайс працює при температурі -20 ° C + 45 ° C. Люди, які проживають в холодному кліматі, знають, що електрошокер на морозі працює значно менше. Це пояснюється тим, що літій-іонна батарея не розрахована на експлуатаію при низьких температурах. Це стосується не тільки електрошокерів, але і всіх інших девайсів, оснащених такою батареєю.

Правила використання електрошокера взимку
Дотримуючись цих простих правил, Ви зможете продовжити роботу електрошокера взимку:

1. Тримайте девайс в теплі. Якщо все-таки відбулася розрядка електрошокера на морозі, варто залишити його в теплому приміщенні на кілька годин.
2. Використовуйте ізоляційні матеріали. Неопрен - оптимальний матеріал, який підійде для створення захисного чохла. Крізь неопрен холод практично не проходить, що сприяє гарній захисту акумулятора.
3. Кращий спосіб захистити електрошокер при низьких температурах - придбати спеціальний захисний чохол. Він найкраще підходить при використанні електрошокера взимку. Багато чохли оснащені карабінами, компасом, пасової продевкой. Такі чохли називаються оперативно-тактичними. Вони дозволяють носити шокер на ремені, також сумці, рюкзаку і т.д. Такий захист шокера від холоду являє собою корпус, виконаний з різних матеріалів.
Чому взимку шокер швидко розряджається? Батарея зберігає хімічну енергію, яка згодом перетворюється в енергію електричну. Морози викликають внутрішній спротив, сповільнюючи процес перетворення, що сприяє зниженню продуктивності шокера. Пам'ятайте, що будь-який девайс, оснащений літій-іонної батареї, швидше розряджається взимку. Звичайно, чохол для шокера при морозі захищає, тому варто подумати про його придбання.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi