Ситуації, що вимагають використання електрошокерів різних форм і матеріалу корпусу

Як відомо, електрошокери класифікуються на різні категорії. При покупці можна підібрати підходящі пристрої за формою, потужністю і зарядом, а також за призначенням.

Электрошокери для охоронців

електрошокер для охоронців
Щоб бути напоготові навіть вночі, іноді потрібна додаткова підсвітка. Тоді краще купити електрошокер, оснащений зручним ліхтариком. Можна використовувати для освітлення, направляти на злодіїв і злочинців, знаходити підозрілі і небезпечні речі. Такі пристрої корисні на вулиці і всередині приміщень.
Якщо говорити про матеріал, краще підійде тверда гума або ударостійка пластмаса. Ці матеріали роблять шокер міцним, а також дозволяють використовувати його для нападу. Цілком можливо, що можна буде використовувати шокер як кийок, економлячи заряд батареї приладу. Темні коридори тепер набагато легше контролювати, якщо брати з собою такі пристрої.

Які шокери підійдуть для дівчат?

електрошокер для дівчат і жінок
Повертаючись з пар або відпочинку, коли на вулиці вже темно, потрібно подумати про свою безпеку. Далеко не всі засоби захисту підходять для простої сумочки. Але розробники сучасних електрошокерів роблять їх компактними, щоб їх всюди можна було брати з собою непомітно. При цьому такі пристрої зовсім недорогі і по кишені більшості покупців.
Для студенток підходять електрошокери, замасковані під помаду, пачку сигарет або ліхтарик. При цьому ліхтарик можна також використовувати для освітлення і для ураження нападників. Такі прилади, при своїх компактних розмірах, можуть знешкодити вуличних хуліганів і відлякати бродячих тварин. Іноді вистачає лише демонстрації приладу або включення без контакту. Багато злочинців відразу лякаються, і втікають подалі.
Також бувають потужні електрошокери з вбудованою сиреною. Звук дозволяє не тільки відлякати і оглушити нападників, але також привернути увагу оточуючих. Це ще більш ефективно. Злочинці швидко ховаються, ніяк не зашкодивши жертві.

Ситуації на природі або серед натовпу

шокер на природі, полюванні чи серед натовпу
Якщо часто відвідуєте парки і їздите на рибалку, то можливі проблеми з бродячими тваринами. Вони часто становлять небезпеку, навіть якщо здаються нешкідливими. Електрошокери також дозволяють захиститися від чотирилапих хижаків. При цьому можна просто потріщати, показати блискавки, тоді тварини швидко разбіжаться. Їх лякає електрика і звук від приладів, також запах озону і інші речовини, які часто виділяються при використанні.
Якщо ж перебуваєте серед натовпу, тоді ці варіанти не дуже підходять. Можна налякати всіх навколо, та ще й викликати паніку. Тому якщо планується часто брати такі прилади з собою, використовувати при наявності сторонніх - тоді краще замаскувати їх.
Зараз виробники випускають пристрої, які виглядають як ліхтарик або помада. Вони майже не привертають уваги, мало хто здогадається, що крім підсвічування ліхтарик вміє також вражати струмом оточуючих. Це велика перевага для покупки компактних замаскованих пристроїв.
Це лише поверхнева класифікація. Є ще багато критеріїв, які треба враховувати при покупці, включаючи заряд і потужність, ємність батареї і частоту підзарядки, а також габарити і інші характеристики. Багато з них вказані на сторінках товарів. Також можна скористатися корисною інформацією від наших представників.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi