Порівняння шокерів та інших видів зброї для самооборони

Травматична зброя

Багато хто вважає травматичну зброю найбільш ефективним із запропонованих. Часто це дійсно так, але тут є багато нюансів. Зазвичай на носіння такої зброї потрібна ліцензія, що вже вимагає витрат і привертає увагу. Також травматичні пістолети бувають досить схожі на справжні. Це може викликати інтерес з боку поліції, оскільки така зброя досить помітна. Перед використанням потрібно чимало часу витратити на навчання, також доводиться регулярно купувати патрони. Травматичні пістолети далеко не завжди можна використовувати на обмеженій території, такий як ліфти або під'їзди, також вони не дуже ефективні проти зимового одягу. Найбільш важливим недоліком є ​​збиток, нанесений нападаючим. Крім синців, можливі різні складні пошкодження, які можуть принести до кримінальної відповідальності того, хто застосовував зброю.

Газові балончики

Вони більш вигідні тим, що для носіння не потрібен дозвіл, а також не потрібне попереднє навчання. Це популярний вид захисту, особливо для дівчат. Але при всіх цих вигодах у балончиків також є недоліки. Якщо використовувати їх необережно, замість противника можна вразити себе. Це буде ще гірше, ніж просто втекти. Також їх не можна застосовувати перебуваючи всередині закритих приміщень. Це виключає такі місця, як ліфти і під'їзди, де нерідко нападають злочинці. Дані засоби захисту навіть на вулиці не завжди можна застосовувати. Їх не рекомендують використовувати проти вітру, особливо сильного. Балончики зазвичай не діють на собак та інших бродячих тварин. Якщо вони викликають у Вас алергію, користь від них також сумнівна.

Холодна зброя

Цей класичний спосіб захисту використовувався в усьому світі протягом століть, але зараз він не дуже актуальний. На сьогоднішній день це травмонебезпечний, ненадійний метод, який може привести до відповідальності не тільки того, хто нападає, а й того, хто захищається. Холодна зброя зазвичай великих розмірів, тому помітно оточуючим. Це псує ефект раптовості, який дозволяє несподівано вразити злочинців. Також воно привертає увагу поліцейських, які можуть прийняти різні заходи, включаючи тимчасовий переїзд до відділення поліції і штрафи. Така зброя майже завжди завдає шкоди, тому може стати причиною судових розглядів. Міра покарання для того, хто захищається, може бути не менш суворою, ніж для нападника. Для ефективного володіння потрібно відпрацювати свої навички. Якщо невміло використовувати захисні засоби, злочинець може вибити їх з рук і нанести ще більше пошкоджень жертві. Тому такі види зброї не підходять для тих, хто не вміє ними користуватися.

Електрошокери

Найбільш сучасний вид захисту, у которго є безліч переваг. Він недорогий, не вимагає спеціальних ліцензій, а сліди використання непомітні. Щоб купити і носити електрошокер, спеціальні дозволи не потрібні. Тому можна просто вибрати цікаві варіанти, купити їх, прочитати інструкції і застосовувати. Електрошокери захищають не тільки від людей, але також від тварин. Це дозволяє безпечно ходити на території, де часто бродять бездомні собаки, що розносять небезпечні хвороби. Такі прилади дуже безпечні для своїх власників. Є міф, що електрошокери вражають струмом господаря при невмілому використанні, але це не так. Якщо щільно прикласти їх, вони впливають тільки на злочинців. Також ток проходить навіть через шари зимового одягу, що робить такі пристрої ще ефективнішими. Застосовувати їх можна при різній погоді, при дощі або вітрі, при холоді або спеці. Також їх можна використовувати навіть перебуваючи всередині ліфтів або під'їздів. Більшість апаратів досить компактні, не займають багато місця і майже не привертають увагу оточуючих. Часто електрошокери оснащені додатковими аксесуарами та захисними елементами.
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi