Акції

Акция
Електрошокер Блискавка 1321
Електрошокер Блискавка 1321 відноситься до групи кишенькових...
880.00 грн. 799.00 грн.
Акция
Електрошокер Оса 928 Павер (США)
Електрошокер Оса 928 Power - це нова модель, яка миттєво вий...
На основі 16 відгуків.
1 350.00 грн. 1 249.00 грн.
Акция
Електрошокер Оса 928 Павер Плюс
Електрошокер Оса 928 Power Plus – це новий хіт на ринк...
На основі 2 відгуків.
2 000.00 грн. 1 899.00 грн.
Акция
Електрошокер Оса 928 Про
Електрошокер Оса 928 Pro відрізняється не тільки потужністю,...
На основі 6 відгуків.
950.00 грн. 899.00 грн.
Акция
Електрошокер Фантом (США)
Електрошокер PHANTOM випускається з 2015 року. Його проектув...
На основі 6 відгуків.
1 300.00 грн. 1 199.00 грн.
Акция
Електрошокер ФАНТОМ ПРО ПЛЮС
Електрошокер PHANTOM PRO PLUS - це новий бестселер у світі з...
На основі 9 відгуків.
2 000.00 грн. 1 899.00 грн.
Акция
Електрошокер Шерхан 1101
Електрошокер Шерхан 1101 Police відноситься до лідерів прода...
На основі 3 відгуків.
700.00 грн. 599.00 грн.
Акция
Електрошокер Шерхан 1101 Павер (Корея)
Електрошокер Шерхан 1101 Power з'явився порівняно недавн...
На основі 6 відгуків.
1 000.00 грн. 899.00 грн.
Акция
Електрошокер Торнадо 1315 (США)
Електрошокер TORNADO 1315 це новинка 2019 року. Новий, більш...
1 500.00 грн. 1 299.00 грн.

Новинки

Електрошокери в інтернет-магазині "Белый медведь"

Чому багато хто зараз прагнуть купити електрошокер в Україні

Електрошокери потрібні для захисту від хуліганів і тварин. Це не тільки сучасний і зручний, але також безпечний варіант для жителів усіх міст. Шокери дозволяють уникнути вуличних пограбувань і укусів агресивних тварин, а також викликати поліцію. Щоб легко і швидко купити електрошокер і отримати його, скористайтеся послугами нашого інтернет магазину. Тут багато сертифікованих товарів, які доставляються покупцям за кілька днів разом з гарантією та іншими важливими документами. Більшість таких пристроїв є легальними, їх можна прямо зараз замовити, вказавши адресу доставки та іншу потрібну інформацію, а також оплативши їх завчасно або при отриманні. Перед тим як купити шокер, потрібно знати, чи підходить він за всіма параметрами, наскільки він буде ефективний для обраних цілей, чи буде зручно його переносити і застосовувати. Для цього на сайті опубліковані фотографії та опис товарів, також можна почитати інформаційні сторінки. Вони дозволяють покупцям легко дізнатися, як замовити і отримати товари, як оплатити їх і наскільки такі покупки легальні.

«Белый Медведь» - інтернет магазин електрошокерів зі зручною та швидкою доставкою

На сайті можна знайти різні види електрошокерів - класичні, стилізовані під помаду, ліхтарики і кийки. Також є прилади різної потужності і напруги. Наш портал пропонує широкий ціновий діапазон і багато видів приладів, від недорогих до професійних. Досить популярні Оса - компактні і прості, Police - виконані як яскраві ліхтарики для освітлення, а також Шерхан - особливо потужні і професійні шокери. Є кілька варіантів того, як купити шокер в інтернет магазині і не витратити зайвого. Перший варіант - через Інтернет, просто клікайте непотрібні товари, а потім редагуйте і оформляйте замовлення, оплачуйте і чекайте отримання товарів на своїй пошті; другий варіант - через менеджера, тоді потрібно зателефонувати за вказаним номером нашої компанії і вказати всі деталі замовлень. Як бачите,  купити електрошокер в інтернет магазині досить нескладно і зовсім не вимагає особливих знань від покупців.

Як вибрати і купити шокер з доставкою в Київ та інші міста

Підбирати шокер потрібно виходячи з його параметрів. Важливо визначитися, наскільки міцний повинен бути корпус, яка відповідна ціна, яка повинна бути форма, товщина пробою через одягу, тривалість шоку у злочинців, а також зазначені потужність і напруга приладів. Цю інформацію дуже легко відшукати на сторінках наших товарів. Якщо важливий дизайн пристроїв, звертайте увагу також на фотографії. Наш основний склад знаходиться на території столиці, але при оформленні замовлень електрошокери доставляються майже в усі міста країни. Завдяки «Новій Пошті», клієнти з Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Львова, Запоріжжя, Херсона та інших населених пунктів України швидко отримують свої посилки. Якщо заплатити за товари наперед на карту, то оплачувати доставку не потрібно, тоді просто чекайте її отримання. Для додаткових гарантій для клієнтів, товар можна замовити з післяплатою при отриманні, хоча доведеться чимало доплачувати.
 
Яндекс.Метрика

Белый медведь © 2016

Просування магазину від Seo Solution в Українi